Online Çözümler

ONLINE ÇÖZÜMLER


Online Restaurant

Online restaurant modülü ile online sipariş alabilir kendi web sitenizde de kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DEMO


Online Ön Muhasebe

Ön muhasebede yapmış olduğunuz işlemlerin takibini web üzerinden browser üzerinden raporlama alabilir takip edebilirsiniz.


ÖZELLİKLER

Online Çözümlerimiz ile her yerde kontrol sağlayın!

Online Cari

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Cari tahsilatınızı cariödemenizi yapabilir.Cari kartınızdaki detay bilgileri (telefon bilgisi,Adres Bilgileri) Bakiyeleri İskonto oranlarını ,cari hareketlerini görebilrsiniz.

Online Kasa

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden kasa hareketlerini görebilirsiniz..

Online Sipariş

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Siparişlerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan siparişlerinizi açıp düzenleyebilir sipariş listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre yazdırabilirsiniz.

Online Teklif

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Tekliflerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan tekliflerinizi açıp düzenleyebilir teklif listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre teklif yazdırabilirsiniz.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET

7/24 TEKNİK DESTEK

B2B,B2C DANIŞMANLIĞI

ERP,CRM DANIŞMANLIĞI

TİCARİ VE SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

SEKTÖRÜNÜZDE ZİRVEYE ULAŞMAK İÇİN EN DOĞRU SEÇİM

Riskli etkinliğe, şüpheli trafiğe ve gelişmiş tehditlere karşı üstün görünürlük ile ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Aslan Bilişim Yazılım ve Mühendislik Hizmetleri ® 2016